Składki i zasady rekrutacji w 2021 r.

Jeżeli jesteś już w naszym fan clubie albo dopiero planujesz do niego dołączyć przeczytaj nasze oświadczenie na ten temat. Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o maila.

Część z was pyta jak wygląda sprawa ze składkami na obecny rok. Ponieważ dopiero ustalamy jak to wszystko ma działać i żeby nikt nie czuł się poszkodowany postanowiliśmy, że:

  1. Obecnie nie będziemy pobierać żadnych składek na ten rok aż do lata. Wszyscy, którzy opłacili swoje w 2020 r. nadal z niczym nie zalegają
  2. Składki normalnie zaczniemy pobierać dopiero latem kiedy zaczniemy rekrutację na sezon 2021/2022. Tak więc zamiast funkcjonować w trybie lat kalendarzowych będziemy działali w systemie sezonów piłkarskich, tj. lato-lato.
  3. Wysokość składki będziemy ustalać tak, jak w 2020: głosowaniem.
  4. Rekrutacja odbywać się będzie w dwóch „okienkach”: letnim i zimowym. Letnie oznacza pełną wysokość składki, a zimowe 50%. Czyli jeżeli ktoś dołączy latem będzie płacić np. pełne 70 zł. A jeżeli zimą to 35 zł i od następnego lata już normalną pełną składkę. 
  5. Dokładne terminy „okienek” ogłosimy później. Pierwsze „zimowe” będzie już niebawem ponieważ mamy dużo zapytań z prośbą o dołączenie do fan clubu. Niestety obecnie trwa migracja danych w systemie FC Barcelona i nie możemy fizycznie nikogo nowego dopisać więc musimy poczekać. 

Dlaczego tak?

Decyzja o niepobieraniu składek teraz wynika z dwóch kwestii:

  1. Sporo osób dołączyło do nas jesienią i zimą więc nie byłoby fair w stosunku do nich żeby znowu musieli płacić pełną stawkę na 2021 r.
  2. Czasy są ciężkie, a pandemia doświadczyła mniej lub bardziej prawie każdego z nas. Obecnie mamy wystarczająco dużo pieniędzy na bieżące funkcjonowanie, więc istnienie fan clubu nie jest zagrożone. Mamy nadzieję też, że odsunięcie składek odciąży naszych penyowiczów. Nie chcemy żeby ktoś rezygnował z członkostwa z przyczyn finansowych. Oby latem sytuacja z koronawirusem wygląda już lepiej niż obecnie.

Przypominamy też, że Penya Blaugrana de Lodz jest stowarzyszeniem non profit i wszystkie środki idą na cele statutowe.

Chętnych do dołączenia prosimy o maila. Poinformujemy was jak tylko wznowimy zapisy. 

Visca el Barça y visca Łódź!

PODZIEL SIĘ

Bądź na bieżąco

Subskrybuj oficjalny newsletter Penya Blaugrana de Lodz 

WIĘCEJ