penyalodz1

Składki i zasady rekrutacji w 2021 r.

Jeżeli jesteś już w naszym fan clubie albo dopiero planujesz do niego dołączyć przeczytaj nasze oświadczenie na ten temat. Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o maila.

Część z was pyta jak wygląda sprawa ze składkami na obecny rok. Ponieważ dopiero ustalamy jak to wszystko ma działać i żeby nikt nie czuł się poszkodowany postanowiliśmy, że:

  1. Obecnie nie będziemy pobierać żadnych składek na ten rok aż do lata. Wszyscy, którzy opłacili swoje w 2020 r. nadal z niczym nie zalegają
  2. Składki normalnie zaczniemy pobierać dopiero latem kiedy zaczniemy rekrutację na sezon 2021/2022. Tak więc zamiast funkcjonować w trybie lat kalendarzowych będziemy działali w systemie sezonów piłkarskich, tj. lato-lato.
  3. Wysokość składki będziemy ustalać tak, jak w 2020: głosowaniem.
  4. Rekrutacja odbywać się będzie w dwóch „okienkach”: letnim i zimowym. Letnie oznacza pełną wysokość składki, a zimowe 50%. Czyli jeżeli ktoś dołączy latem będzie płacić np. pełne 70 zł. A jeżeli zimą to 35 zł i od następnego lata już normalną pełną składkę. 
  5. Dokładne terminy „okienek” ogłosimy później. Pierwsze „zimowe” będzie już niebawem ponieważ mamy dużo zapytań z prośbą o dołączenie do fan clubu. Niestety obecnie trwa migracja danych w systemie FC Barcelona i nie możemy fizycznie nikogo nowego dopisać więc musimy poczekać. 

Dlaczego tak?

Decyzja o niepobieraniu składek teraz wynika z dwóch kwestii:

  1. Sporo osób dołączyło do nas jesienią i zimą więc nie byłoby fair w stosunku do nich żeby znowu musieli płacić pełną stawkę na 2021 r.
  2. Czasy są ciężkie, a pandemia doświadczyła mniej lub bardziej prawie każdego z nas. Obecnie mamy wystarczająco dużo pieniędzy na bieżące funkcjonowanie, więc istnienie fan clubu nie jest zagrożone. Mamy nadzieję też, że odsunięcie składek odciąży naszych penyowiczów. Nie chcemy żeby ktoś rezygnował z członkostwa z przyczyn finansowych. Oby latem sytuacja z koronawirusem wygląda już lepiej niż obecnie.

Przypominamy też, że Penya Blaugrana de Lodz jest stowarzyszeniem non profit i wszystkie środki idą na cele statutowe.

Chętnych do dołączenia prosimy o maila. Poinformujemy was jak tylko wznowimy zapisy. 

Visca el Barça y visca Łódź!

PODZIEL SIĘ

Bądź na bieżąco

Subskrybuj oficjalny newsletter Penya Blaugrana de Lodz 

WIĘCEJ

Jak powstała Penya Łódź?

Minął prawie rok odkąd rozpoczęliśmy proces zarejestrowania oficjalnego fan clubu FC Barcelony. Z dniem 13. kwietnia 2020 r. zostaliśmy rozpoznani jako pierwsza i jedyna penya Barçy w Łodzi

WIĘCEJ »