Wyjedź na mecz FC Barcelony z Penya Łódź!

Hola! Jak pewnie wiecie nasz fanklub został zarejestrowany w samym środku pandemicznego roku 2020 i dopiero od niedawna możemy bez limitów znowu latać na mecze naszego ukochanego klubu. W 2021 jeździliśmy małymi grupkami na mecze na Camp Nou ale byliśmy też w prawie 40 osób we Frankfurcie.W nadchodzącym sezonie mamy zamiar dalej wewnętrznie się integrować w ramach fanklubu i polatać wspólnie trochę więcej.  W związku z tym już teraz zapraszamy do rejestracji na organizowane przez fanklub wyjazdy!

WYJAZDY ZORGANIZOWANE NA CAMP NOU


24/08 MANCHESTER CITY (MECZ CHARYTATYWNY, możliwość połączenia z ligowym meczem z Realem Valladolid 28/08)

18/09 ELCHE (LA LIGA) – jedyny mecz ligowy na Camp Nou we wrześniu!
09/10 CELTA VIGO (LA LIGA)

❗️MOŻLIWY DWUPAK:
19/10 VILLARREAL
23/10 ATHLETIC CLUB
To nie jest kompletna lista! Kolejne mecze będą dodawane na bieżąco!

WYJAZDY NA MECZE POZA CAMP NOU

16/10* REAL MADRYT (ESTADIO SANTIAGO BERNABEU)

* liczba uczestników bardzo ograniczona

Aktulną listę meczów znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli obecne na liście mecze Ci nie odpowiadają to pamiętaj, że 25/08 dojdą również mecze Ligi Mistrzów, a później także Pucharu Króla! Będziemy sukcesywnie dodawać kolejne wyjazdy.

Jeżeli interesuje cię sam tylko bilet na mecz wyjazdowy to prosimy o maila, członkom Penya Łódź zawsze pomożemy z załatwieniem biletu na mecz w cenie nominalnej bez żadnych prowizji.

Organizacją wyjazdów zajmuje się Stowarzyszenie Penya Blaugrana de Łódź.

Co ważne, wyjazdy są dostępne TYLKO dla członków Penya Blaugrana de Łódź. Nie mają one charakteru komercyjnego – chcemy integrować kibiców naszego wspaniałego klubu. Jeżeli jeszcze do nas nie należysz to nic straconego, rekrutacja jest otwarta!

Jeżeli nie mieszkasz w Łodzi to nie ma problemu, około połowa naszych fanklubowiczów jest z innych miast. Możemy zorganizować Ci wyjazd z kilku lotnisk w Polsce, a nawet za granicą.

Zgłoszenia oraz więcej informacji: NAPISZ DO NAS MAILA! W treści napisz jaki wyjazd cię interesuje, ile osób i z jakiego rejonu będziesz lecieć.

Do zobaczenia na trasie!

wyjazd do Frankfurtu w kwietniu 2021


PODZIEL SIĘ

Bądź na bieżąco

Subskrybuj oficjalny newsletter Penya Blaugrana de Lodz 

WIĘCEJ