Wyjedź na mecz FC Barcelony z Penya Łódź!

Hola! Jak pewnie wiecie nasz fanklub został zarejestrowany w samym środku pandemicznego roku 2020 i dopiero od niedawna możemy bez limitów znowu latać na mecze naszego ukochanego klubu. W 2021 jeździliśmy małymi grupkami na mecze na Camp Nou ale byliśmy też w prawie 40 osób we Frankfurcie.W nadchodzącym sezonie mamy zamiar dalej wewnętrznie się integrować w ramach fanklubu i polatać wspólnie trochę więcej.  W związku z tym już teraz zapraszamy do rejestracji na organizowane przez fanklub wyjazdy!

WYJAZDY ZORGANIZOWANE NA CAMP NOU

09/10 CELTA VIGO (LA LIGA)

❗️MOŻLIWY DWUPAK:
19/10 VILLARREAL
23/10 ATHLETIC CLUB
To nie jest kompletna lista! Kolejne mecze będą dodawane na bieżąco!

WYJAZDY NA LIGĘ MISTRZÓW:


1/11 VIKTORIA PLZEN, DOOSAN ARENA: NIE WIEMY, CZY BĘDZIE WYJAZD ZORGANIZOWANY. Mały stadion = mało biletów na mecz.

WYJAZDY NA MECZE POZA CAMP NOU

16/10* REAL MADRYT (ESTADIO SANTIAGO BERNABEU)

* liczba uczestników bardzo ograniczona

Aktulną listę meczów znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli obecne na liście mecze Ci nie odpowiadają to pamiętaj, że dojdą również mecze Pucharu Króla. Będziemy sukcesywnie dodawać kolejne wyjazdy.

Jeżeli interesuje cię sam tylko bilet na mecz wyjazdowy to prosimy o maila, członkom Penya Łódź zawsze postaramy się pomóc z załatwieniem biletu na mecz.

Organizacją wyjazdów zajmuje się Stowarzyszenie Penya Blaugrana de Łódź.

Co ważne, wyjazdy są dostępne TYLKO dla członków Penya Blaugrana de Łódź. Nie mają one charakteru komercyjnego – chcemy integrować kibiców naszego wspaniałego klubu. Jeżeli jeszcze do nas nie należysz to nic straconego, rekrutacja jest otwarta!

Jeżeli nie mieszkasz w Łodzi to nie ma problemu, około połowa naszych fanklubowiczów jest z innych miast. Możemy zorganizować Ci wyjazd z kilku lotnisk w Polsce, a nawet za granicą.

Zgłoszenia oraz więcej informacji:

  NIE ZAJMUJEMY SIĘ POŚREDNICTWEM W KUPNIE SAMYCH BILETÓW NA MECZE DOMOWE. Jeżeli wybierasz się do Barcelony TUTAJ znajdziesz pełny poradnik.

  Do zobaczenia na trasie!

  wyjazd do Frankfurtu w kwietniu 2021

  ZDJĘCIA I FILMIKI Z NASZYCH WYJAZDÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ


  PODZIEL SIĘ

  Bądź na bieżąco

  Subskrybuj oficjalny newsletter Penya Blaugrana de Lodz 

  WIĘCEJ