Rekrutacja na sezon 2023/24 jest już otwarta!

Już za moment start nowego sezonu w La Liga, w którym FC Barcelona z Robertem Lewandowskim będzie broniła mistrzowskiego tytułu. To będzie też czwarty już rok naszego kibicowania jako oficjalna penya FCB! W zeszłym sezonie mieliśmy swoich fanklubowiczów na wszystkich domowych meczach na Camp Nou, wszystkich wyjazdach w Lidze Mistrzów czy Lidze Europy i jeździliśmy też sporo po Hiszpanii w ramach rozgrywek La Liga czy nawet Copa del Rey.

Przed nami kolejny ekscytujący sezon! Dołącz do nas, integruj się z innymi kibicami Blaugrany czy jedź z nami na mecz. Obecnie nasz stale rosnący fan club liczy już ponad 300 członków, a zdecydowana większość mieszka poza Łodzią. Zapraszamy!

Ważne: jeżeli już należysz do naszego fanklubu to nie ma potrzeby wypełniania formularza po raz kolejny! Wystarczy opłacenie składki 70 zł na nr konta podany na dole posta  (gdyby z jakichś przyczyn formularz ci nie działał zawsze mamy zapasowy w zakładce KONTAKT)

  Następnie prosimy o przelanie składki w wysokości 70 zł na nasze konto bankowe podane poniżej. Składka jest zbierana na cały sezon i jej wysokość nie zależy od tego, czy dołącz do nas w rundzie jesiennej, czy wiosennej. Rekrutacja trwa nieprzerwanie więc możesz dołączyć do nas w każdej chwili!

  karta fanklubowicza Penya Łódź

  Dane bankowe

  Stowarzyszenie Penya Blaugrana de Lodz 

  08 1140 2004 0000 3102 7978 1538

  SWIFT / BIC: BREXPLPWMBK (mBank, wymagane tylko jeżeli robisz przelew z zagranicy)

  w tytule wpisz proszę SKŁADKA 23/24 + IMIĘ I NAZWISKO fanklubowicza

  I… tyle! 🙂

  Po dopełnieniu formalności przyślemy ci emaila z potwierdzeniem przyjęcia w poczet członków Penya Blaugrana de Łódź. Następnie poprosimy cię o dopisanie się do oficjalnego systemu FC Barcelony w ramach którego otrzymasz swoją kartę fanklubowicza.

  Zapraszamy! Visca el Barça!

  Penya Łódź w Manchesterze

  PODZIEL SIĘ

  Bądź na bieżąco

  Subskrybuj oficjalny newsletter Penya Blaugrana de Lodz 

  WIĘCEJ